Detské postele – každé dieťa chce mať naozajstný bunker

Mať naozajstný bunker je snom každého dieťaťa

Jana Beňová Téma 28. augusta 2021 0

Asi ste najradšej, keď deti večer dostanete do postele bez plaču. K tomu prispejú aj dobré, pohodlné a hravé postele. Deti by sa v nich mali cítiť dobre a mali  by sa im páčiť.  Preto majú detské postele podobu domčekov  či bunkrov, kam sa deti tešia.  

Detské postele - navigácia v článku

Posteľ ako domček z dreva

Detskú postieľku si vyberajte podľa veku dieťaťa. Deti do 6 rokov by mali spať v posteliach 130-160×70-90  centimetrov, školáci od 180×80.

„Detské postele sa dnes vyrábajú v rôznych rozmeroch, do každej detskej izby si môžete vybrať, akú potrebujete. Ak máte dosť miesta, odporúčame ale vybrať radšej väčšiu, z ktorej dieťa tak rýchlo nevyrastie. Zvlášť pri výbere drahších postelí z masívu,“ povedala architektka Katarína Olexová.

Detské postele sú kreatívne

Postele, ktoré sme vybrali sú z pevného a odolného smrekového a mangového dreva.

Deti milujú postele v tvare domčekov či bunkrov. Kreatívna posteľ v nich prebúdza tvorivosť. Detstvo s takouto posteľou je pozitívnym zážitkom, ktorý si dieťa nesie po celý život.

Čítajte aj: Detské nálepky na stenu – bavia a foskoreskujú

Viac detských postelí


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.