Kreslá leňošky vám prinesú novú energiu

Leňošky vás oddychom naštartujú do práce

Jana Beňová Téma 13. júna 2021 0

Kreslá leňošky nie sú pre lenivých. Naopak, sú pre pracujúcich, ktorí by sa mali pravidelne zrelaxovať. Leňošky sú dnes k dispozícii aj v pokrokových firmách, kde si vážia ľudskú silu. Pár minút oddychu môže priniesť nový nával tvorivej energie.

Kreslá leňošky - navigácia v článku

Leňošky vás oddychom naštartujú do práce

Voľakedy v 18. storočí boli leňošky určené na učenú konverzáciu. Aktérom konverzácie  v polohe ani sedmo ani ležmo to lepšie pálilo. Z toho obdobia má svet nápadité leňošky.

Aj keď sa podobajú na posteľ,  nie sú určené na spánok. Myslíte si, že sú zbytočné a oddychovať sa dá aj na stoličke? Ak si počas pracovného dňa dáte viac razy oddych po 5 minút na leňoške, budete efektívnejší a zvýšite produktivitu. Oddych vás naštartuje, uvoľníte si chrbticu a celé telo.

Sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov, ktoré umožňujú užiť si pohodlie naozaj naplno. Ak nemáte dosť priestoru, zvoľte si rozkladaciu leňošku v tvare matracu.

Kreslá leňošky aj do študentskej izby

„Do obývačky, do pracovne. Videla som ich aj v študentskej izbe, kde efektívne poslúžili študentom na učenie sa. Študentom sa zídu aj širšie leňošky, ak sa zmestia do izby. Keď sa pripravujú na skúšky, majú okolo seba veľa kníh a zošitov,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Kreslá, ktoré myslia na pohodlie nôh? Leňošky Cosmopolitan prežijú generácie, na čo ich predurčujú kvalitné materiály. Najmä textília má vysokú hodnotu Martindale, čo je ukazovateľ odolnosti voči oderu. Má aj optimálnu tvrdosť čalúenia, ktorá zaručí, že sa nevysedí.

Značka Max Winzer je nemecká kvalita, ktorá sa tiež dá podoprieť hodnotou Martindale. Čím vyššie číslo, tým vyššia kvalita. Ich leňošky sú inovatívne, prišli s netradičným tvarom a zamatovým odleskom. Výhodou typu Norris Velvet je aj to, že poťah sa dá prať.  Ďalší druh má zasa úložný priestor.

Viac luxusných leňošiek

Leňošky vyzerajú efektne a dobre slúžia Foto: pinterest

Leňošky vyzerajú efektne a dobre slúžia
Foto: pinterest


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.