Sivá sedačka môže tróniť v každom štýle

Sivá sedačka

Jana Beňová Téma 18. septembra 2021 0

Sivá sedačka je pre konzervatívny i moderný interiér. Objavte jej krásu spojenú s kvalitnými materiálmi, precíznym spracovaním a efektným dizajom. Sivá farba ponúka veľa možností, ako interiér doladiť. 

Sivá sedačka - navigácia v článku

Sivá sedačka

Aj sivá môže svietiť. „Závisí to od toho, aký odtieň si vyberiete. Veľmi obľúbená je bielosivá, bledosivá a jemne sivá či striebornosivá farba. Sivá, ktorá je všeobecne považovaná za chladnú farbu, sa dá kombinovať teplými farbami, čím sa priestor farebne vyladí,“ hovorí dizajnérka Katarína Olexová.

Veľmi príjemná je v kombinácii s maslovou, béžovou či okrovou. Pristane jej aj vášnivá červená a radi ju kombinujú s fialovou. Veľmi jej svedčí aj žltá farba. Sivá sedačka pôsobí nadčasovo. Môže byť rovnako súčasťou moderného, romantického či industriálneho interiéru.

Sivá sedačka s kvalitou prevedenia

Ak si vyberáte sedačku, okrem príjemnej a vyhovujúcej farby, by mala mať aj kvalitný poťah i penu. Pri poťahu si všímajte vysokú hodnotu testu Martindale, čo je odolnosť voči oderu. Na kolekciách, ktoré sme vybrali, vidieť prvotriedne spracovanie i štýlový dizajn.

Čítajte aj:  Biely koberec – oslávte príbytok s pocitom bielej

Viac sivých pohoviek

Do klasického aj moderného interiéru

Do klasického aj moderného interiéru

Raz-dva sa premení na lôžko

Raz-dva sa premení na lôžko


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.