Manželské postele 180×200 – váš priestor na sny

Manželské postele 180x200 sú komfortné

Jana Beňová Téma 7. septembra 2021 0

Snívajte vo veľkom! Manželské postele 180×200 vám vytvoria dostatočný priestor na vaše sny. Ak vami lomcuje nepokojný spánok a nechcete vyrušovať vašu polovičku, široká posteľ je pre vás riešením. Obaja máte počas spánku svoje pohodlie a nevyrušujete sa navzájom.

Manželské postele 180x200 - navigácia v článku

Manželské postele 180x200 sú komfortné

„Navrhovala som bývanie pre klientku, ktorá býva v jednoizbáku, napriek tomu si vybrala najširšiu posteľ. Tvrdila, že keď prespíme tretinu svojho života, tak potrebujeme mať pohodlie.

Najprv uložila do bytu masívnu posteľ, potom sme riešili, kam dáme ostatný nábytok. Sedačka sa jej zmestila do kuchyne, takže v jednoizbovom byte kraľuje veľká vždy uprataná masívna posteľ a pôsobí to harmonicky,“ povedala architektka Katarína Olexová.

Manželské postele 180×200 slúžia aj na raňajky

Ak si kupujete veľkú posteľ, to neznamená, že si uberáte zo vzájomnej partnerskej blízkosti.  Manželské postele 180×200 poskytujú blízkosť i dostatok pohodlia, keď ho potrebujete.

V posteli niekedy i raňajkujete, keď vám tam má kto raňajky priniesť. Pozeráte televízor alebo čítate knihy. Občas v nej máte i počítač a pracujete. Tak prečo si nedopriať komfort širokej postele?

Čítajte aj: Kvalitné obliečky a kvalitné deky s.Oliver z Nemecka

Viac manželských postelí

Náš favorit

Naším favoritom je Posteľ Jitona Mamma s dreveným čelom 180 x 200 cm. Minimalistická posteľ z dubového dreva a dubovej dyhy s dreveným čelom. Krásny tvar, vypracované detaily, jednoduchosť a elegancia.

Všimnite si detail nožičiek

Všimnite si detail nožičiek


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.