Postele 200×200 – veľa priestoru na spanie a snívanie

Postele 200x200 pre vaše pohodlie

Jana Beňová Téma 6. septembra 2021 0

Máte radi čo najširšiu posteľ? Postele 200×200 predstavujú komfort, priestor a pohodlie. Potrebujete mať na ne dosť priestoru, nie iba malú garzónku. O 20 centimetrov užšiu posteľ nájdete ľahko, no rozmer 200×200 nemá každý výrobca z každého kúsku.

Postele 200x200 - navigácia v článku

Postele 200x200 pre vaše pohodlie

Kedy by ste sa mali rozhodnúť pre dvojmetrovú šírku postele? „Najmä vtedy, keď máte veľkú spálňu, ktorú môžete vyplniť nábytkom a chcete si dopriať pohodlie,“ hovorí dizajnérka Katarína Olexová.

Na takúto posteľ sú ideálne aj vyššie stropy, aby posteľ v miestnosti vynikla. Máte v nej dosť priestoru sami pre seba, ako aj partner. Je vhodná aj vtedy, ak má váš partner viac kíl. V posteli máte miesta dosť, môžete tam pracovať s počítačom, relaxovať s knihou, ráno sa aj naraňajkovať alebo uložiť malé deti medzi seba, keď sa v noci boja.

Postele 200×200  –  nevýhody

  • partneri sú od seba dosť vzdialení
  • ťažko sa pod posteľou udržiava poriadok
  • náročná manipulácia s posteľou
  • náročné vymieňanie bielizne

Čítajte aj: Levanduľa kraľuje v provensálskom vidieckom štýle

Viac manželských postelí

Lacnejšie manželské postele

Vysokú posteľ milujú aj mamičky s bábätkami


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.