Kancelárske kreslá na pracovné pohodlie

Kancelárske kreslá sú dôležitou súčasťou kancelárií a zasadačiek Foto: pixabay

Jana Beňová Téma 1. októbra 2021 0

Základom pracovného miesta v office sú kancelárske kreslá. Kreslom viete ovplyvniť pohodlie a zdravie zamestnanca, ale i svoje v home office. Stačí, keď sa pozriete na kreslá vo firme, hneď si o nej viete urobiť obraz. Šťastní zamestnanci totiž vytvárajú nielen imidž, ale aj vyššiu hodnotu.

Kancelárske kreslá - navigácia v článku

Kancelárske kreslá sú dôležitou súčasťou kancelárií a zasadačiek Foto: pixabay

Kreslá sú mäkučké, čalúnené a čalúnenie udržiava teplo. Správne pracovné kreslá majú operadlá navrhnuté tak, aby kopírovali chrbticu, teda do tvaru s. Tak vydržíte byť o ne hodiny opretí. Ideálne je, keď umožňujú aj zmenu polohy pri sedení. Kvalitné kreslá možno kúpiť za cenu od 50 eur. Kreslo by malo ladiť s vašou kanceláriou.

Rozhodnite sa, či si vyberiete kreslá z kože, ekokože alebo textílie. Koža sa ľahšie čistí, textília je zasa vzdušnejšia.

Kancelárske kreslá – vyberte si materiál

  • Textília na sedačky sa vyberá kvalitná aj s priedušnou sieťkovinou.
  • Pravá koža má vysokú životnosť a nie je náročná na údržbu.
  • Ekokoža je moderný materiál, ktorý s kožou nemá nič spoločné. Napriek tomu syntetickú kožu od pravej len tak ľahko nerozoznáte. Horná vrstva je z polyuretánu a na podklad sa používa bavlna. Je odolná voči oderu a priedušná. Čistí sa tiež iba vlhkou bavlnenou handričkou bez chemikálií a treba ju impregnovať.

Čítajte aj: Samolepky do kuchyne s maurskými vzormi – rýchla zmena

Viac kancelárskych kresiel

Office robia kancelárske stoličky foto: pinterest

Office robia kancelárske stoličky
foto: pinterest


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.