Kancelárske kreslá na pracovné pohodlie

Kancelárske kreslá sú dôležitou súčasťou kancelárií a zasadačiek Foto: pixabay

Jana Beňová Téma 24. augusta 2020 0

Základom pracovného miesta v office sú kancelárske kreslá. Kreslom viete ovplyvniť pohodlie a zdravie zamestnanca, ale i svoje v home office. Stačí, keď sa pozriete na kreslá vo firme, hneď si o nej viete urobiť obraz. Šťastní zamestnanci totiž vytvárajú nielen imidž, ale aj vyššiu hodnotu.

Kancelárske kreslá - navigácia v článku

Kancelárske kreslá sú dôležitou súčasťou kancelárií a zasadačiek Foto: pixabay

Kreslá sú mäkučké, čalúnené a čalúnenie udržiava teplo. Správne pracovné kreslá majú operadlá navrhnuté tak, aby kopírovali chrbticu, teda do tvaru s. Tak vydržíte byť oň hodiny opretí. Ideálne je, keď umožňujú aj zmenu polohy pri sedení. Kvalitné kreslá možno kúpiť za cenu od 50 eur. Kreslo by malo ladiť s vašou kanceláriou.

Rozhodnite sa, či si vyberiete kreslá z kože, ekokože alebo textílie. Koža sa ľahšie čistí, textília je zasa vzdušnejšia.

Kancelárske kreslá – vyberte si materiál

  • Textília na sedačky sa vyberá kvalitná aj s priedušnou sieťkovinou.
  • Pravá koža má vysokú životnosť a nie je náročná na údržbu.
  • Ekokoža je moderný materiál, ktorý s kožou nemá nič spoločné. Napriek tomu syntetickú kožu od pravej len tak ľahko nerozoznáte. Horná vrstva je z polyuretánu a na podklad sa používa bavlna. Je odolná voči oderu a priedušná. Čistí sa tiež iba vlhkou bavlnenou handričkou bez chemikálií a treba ju impregnovať.

Čítajte aj: Samolepky do kuchyne s maurskými vzormi – rýchla zmena

Viac kancelárskych kresiel

Office robia kancelárske stoličky foto: pinterest

Office robia kancelárske stoličky
foto: pinterest


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.