Malé kreslá sú šikovné do malého bytu

Malým kreslám vždy nájdete miesto foto: adobestock

Jana Beňová Téma 7. septembra 2021 0

Vybrali sme malé kreslá do malých priestorov. Dôležité je, aby ste nepoznali rozdiel v pohodlí. Kreslá, ktoré sme vybrali, majú vysokú odolnosť látky proti oderu, overenú tzv. testom Martindalle. Vysoká kvalita zaručuje, že tento nábytok vydrží roky aj napriek tomu, že slúži.

Malé kreslá - navigácia v článku

Malé hnedé kreslo so šedou sedačkou v obývačke

Pri malých kreslách nečakajte opierku na hlavu. Zato sa v nich dá tiež pohodovo odpočívať a čerpať novú energiu. Sú ergonomicky navrhnuté a pohodlné, s kvalitnou penou.

Aj malé kreslá sú dizajnovo a materiálovo vypracované a majiteľ si ich vie tiež zamilovať. Dá sa vybrať z rôznych štýlov a farieb. Často presvedčí aj kvalitný poťah.

Odporúčame aj skladacie kreslo Karup, ktoré je alternatívou k ťažkopádnym kreslám. Ľahko ho presuniete, ľahko sa s ním presťahujete do iných priestorov.

Malé kreslá dávajú veľa pohodlia

  • bez opierok na ruky – zväčšujú priestor
  • s úzkymi opierkami na ruky – akoby vyčleňovali priestor
  • opierky na ruky sú buď rovné, alebo rozšírené miernym vykrútením do strán

Čítajte aj: Príručné stolíky – dizajnoví fešáci sú vždy po ruke

Viac malých kresiel

Aj malé kreslá majú svoje čaro

Aj malé kreslá majú svoje čaro

Náš favorit

Naším favoritom je Svetlosivé kreslo Cosmopolitan design London. Malé kreslo pre vaše pohodlie, v ktorom si plnohodnotne oddýchnete. Nezahltí priestor, je ideálne do malých obývačiek, alebo aj do spálne. 

Štýlové kreslo pre malý byt

Štýlové kreslo pre malý byt


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.