Vankúš na spanie – jeden má reproduktor, druhý pamäť

Vyberte si vankúš na spanie foto: pixabay

Jana Beňová Téma 17. septembra 2021 0

Máte dobrý vankúš na spanie? Podušiek je na výber, no hádam najväčší záujem je o tie s pamäťovou penou a s výťažkom aloe vera. Máme ho pod hlavou takmer 8 hodín denne, 56 hodín týždenne, 240 hodín mesačne a 2880 hodín ročne. Tak by mal byť tip-top.

Vyhovuje vám poduška s pamäťovou penou? Ak sa z nej zodvihnete, pomaly sa vracia do pôvodného tvaru. Pena sa pružne prispôsobí telu človeka. Ľudia sa na nej zbavujú bolestí krčnej chrbtice. Pamäťová pena je memory pena, viskózno-elastická pena, lazy foam – lenivá pena.

Existuje aj studená pena, ktorá je pružnejšia a rýchlejšie sa vracia do formy.  Obe sú odolné na mikroorganizmy, protialergické a sľubujú zdravý spánok.

Vankúš na spanie prináša nové materiály

  • bambusové vlákno – je zakomponované do povrchovej tkaniny s polyesterom, má antibakteriálne a hypoalergénne vlastnosti
  • aloe vera – povrchová tkanina – mikrovlákno je obohatené výťažkom liečivej rastliny aloe vera, ktorú vyhľadávajú alergici
  • duté a brúsené vlákno  – polyetylénová výplň do vankúša, vhodná pre alergikov a astmatikov
  • karbónové vlákno – je prídavok mikrovláknovej  tkaniny, je to veľmi tenké a pevné vlákno, ktoré odvádza statickú energiu

Hudobná poduška

Čo dizajnéri nevymyslia. Má v sebe zabudovaný reproduktor, ktorý si zapojíte do prehrávača a môžete s hudbou zaspávať. Partnera pritom nevyrušíte, lebo hudba ide do ucha iba vám.

Tento výrobok sa dá prať v práčke a sušiť v sušičke. Ale reproduktor treba pred praním vybrať.

Čítajte aj: Kvalitné obliečky a kvalitné deky s.Oliver z Nemecka

Viac vankúšov na spanie

S vankúšom lepšie zvládnete aj spln foto: pixabay

S vankúšom lepšie zvládnete aj spln
foto: pixabay

Náš favorit

Naším favoritom je  Relaxačná poduška Náhradný manžel, 50 x 150 cm.

Je to vankúš o rozmere 150×50 cm, podobný japonskému vankúšu dakimakura. Môžete spať v stabilizovanej polohe tak, že nohu a ruku z jednej strany tela máte vyloženú na vankúši, akoby ste ho objímali.

Táto poloha odľahčuje kĺby. Vankúš sa dá využiť ako skvelá opierka na hlavu trebárs pri čítaní knihy. Zákazníci si vankúš chvália, najmä vtipkujú o jeho názve. Muži píšu, že manželky sú s náhradným manželom spokojné, lebo nechrápe.

Náš favorit má široké využitie

Náš favorit má široké využitie


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.