Nočné stolíky – vyberte si štýlové a dokonale nadčasové

Katarína Olexová
Inšpiratívne produkty vybrala bytová architektka Katarína Olexová

Nočné stolíky v modernej spálni môžu aj nemusia byť. Ale ak sú, tak štýlové a nadčasové. A hneď rovno dva. Máte si kde položiť knihu, budík a krém na ruky. Aj lampa má kde stáť, ak nie je zabudovaná do steny. Malý kúsok vášho priestoru, ktorý vám patrí v noci. Nočné stolíky majú aj šuflíčky či poličky, ktoré sa dajú využiť ako úložný priestor. Najčastejšie na šperky.

Návrhári robia niektoré postele s vysunutým drevom, ktoré suplujú stolíky.  Nie každému sa takéto riešenie páči. „Už som zažila aj to, že klienti  nechceli nočné stolíky, dali si namiesto nich iba zložné knihy. Bolo to štýlové, ale na knihy sa prášilo, boli neustále špinavé. O nejaký čas ich aj tak vymenili za nočné stolíky z dreva,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Nočné stolíky, ktoré majú štýl

Vybrali sme pre vás stolíky, ktoré sa vám len tak nezunujú. Sú z exotického dreva ako je palisander alebo mango. Sú navrhnuté a vyrobené s noblesou. Nemusia byť z rovnakého dreva ako posteľ.

Majú v sebe štipku retra, nedbalej a ošúchanej elegancie a pritom sú dokonale nadčasové. Myslíme si, že veľa žien by si tieto kúsky s potešením vedelo predstaviť vo svojej spálni.

Náš favorit

U nás vyhrala Nočný stolík s čiernymi zásuvkami z masívneho sheeshamového dreva Skyport REPA. Je to nadčasový kúsok s krásnou kresbou dreva. 🙂

 

mm
Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *