Obrazy na stenu – ozdobte si byt výjavmi na plátne

Jana Beňová Téma 5. júla 2021 0

Obrazy na stenu sú ako šperky na ženu. Skrášľujú, dotvárajú, rozžiaria. A viažu na seba pocity. Obrazy, ktoré sme pre vás vybrali, sú jednoduché a príjemné. Môžu byť milým darčekom.

Obrazy na stenu - navigácia v článku

Obrazy na stenu predávajú aj na ulici foto: pixabay

„Tieto obrazy nie sú od Renoira, ani van Gogha, ale aj tak vedia urobiť pohodu. Jednoduchý motív prírody, kvetov alebo ruchu mesta. Ak sa vám zdá byť izba prázdna, máte pocit, že v nej niečo chýba, skúste obrazy. Je to trik, ktorý urobí svoje,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Obraz môžete zavesiť aj na miesto, kde zakryjete estetické nedostatky na stene. Všeobecne platí, že stred obrazu by mali byť umiestnený vo výške očí.

Niektoré obrazy aj svietia. Ako Mapa sveta na plátne osvetlenom LED žiarovkami. Vyžaruje romantickú atmosféru, ktorú si najviac vychutnáte večer a v noci.

Obrazy na stenu – časté motívy

  • Eiffelovka
  • Londýn
  • čln na vode
  • západ slnka
  • červený mak, ruže

Čítajte aj: Včelie sviečky – čistia vzduch a uľahčujú dýchanie

Ďalšie obrazy na stenu

Ešte viac obrazov

Pouliční maliari foto: pixabay

Pouliční maliari
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.