Predložky do kúpeľne dodávajú bezpečie a šmrnc

Predložky do kúpeľne zvyšujú bezpečnosť a dodávajú glanc foto: pixabay

Jana Beňová Téma 16. augusta 2021 0

Viete, že polovica úrazov v domácnosti sa odohrá v kúpeľni? Patrí k nim aj šmyknutie sa priamo vo vani alebo pred ňou. Neraz sa skončia krvným výronom i zlomeninou. Môžu tomu zabrániť predložky do kúpeľne a protišmykové podložky.

Predložky do kúpeľne - navigácia v článku

Predložky do kúpeľne zvyšujú bezpečnosť a dodávajú glanc foto: pixabay

Predložky sú malé koberčeky, na ktorých sa po osviežujúcom kúpeli alebo sprche osušíme. Sú zabezpečené protišmykovou vrstvou. Tá zabráni, aby sa šmýkali po podlahe.

Jemná tkanina rozmaznáva vaše nohy. Rýchlo vsaje vlhkosť a schne. „Predložky sú aj krásnymi doplnkami, ktoré efektne dotvoria kúpeľňu. Dodávajú jej pocit tepla a bezpečia,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Predložky do kúpeľne a podložky

Kým predložky sa používajú pred vstup do vane alebo sprchy, protišmykové podložky sú na to, aby ste sa vo  vani alebo v sprchovom kúte nešmykli. Podložky majú väčšinou prísavky, ktorými sa upevnia na sanitu. V hygienickom stave ich udržiavate tak, že ich opláchnete a necháte vyschnúť. Niektoré sa dajú aj oprať v pračke.

Čítajte aj: Doplnky do kúpeľne používate denne, tak nech vyzerajú

Viac kúpeľňových predložiek a podložiek

Predložky sú aj krásne doplnky foto: pinterest

Predložky sú aj krásne doplnky
foto: pinterest


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.