Vázy na kvety – nádherné kúsky z krištáľu

Vázy na kvety z číreho krištáľu

Jana Beňová Téma 1. júla 2021 0

Krehká krása skla spojená s úžitkovou hodnotou. Vázy na kvety z rúk dizajnérov. Nebudete vedieť, na čo sa pozerať skôr, či na očarujúce kvety alebo krištáľové vázy.

Vázy na kvety - navigácia v článku

Dve priehľadné kristáľove vázy

Doma by ste mali mať viac nádob na kvety, najmä rozličných veľkostí. Aby sa nestalo, že jedna ruža sa stráca vo veľkej váze. Alebo to, že dostanete veľkú kyticu a nemáte na ňu primeranú vázu.

„Zaujímavé sú vázy pokrčeného vzhľadu. Zachytávajú svetlo z mnohých uhlov. Svetlo sa v nich láme nekonečnými odleskami. Nádoby na kvety poskytujú vizuálny zážitok, ale môžete na ich tvary aj siahnuť. Dotknite sa pleteného skleného dekoru, krištáľového tvaru tulipánu či geometrických vzorov,“ hovorí dizajnérka Katarína Olexová.

Zmyslové vázy na kvety

Vázy na kvety sú mohutné a stabilné, čo znamená, že sa tak ľahko neprevrhnú. Zaujmú aj ako samostatný dekoračný prvok. Sú odolné proti rozbitiu a môžete ich umývať vo svojom kuchynskom pomocníkovi – v umývačke riadu.

Ak vám nesedí sklo, pozrite si vázy z trvanlivého polyresínu, čo je syntetická živica. Na pohľad pripomína betón a nádoby na kvety z tohto materiálu vyzerajú štýlovo.

Čítajte aj: Lunch box – zvyšuje kultúru stravovania sa

Viac krásnych váz


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.