Biely písací stôl je do pracovného kúta ako stvorený

Písací stôl biely

Jana Beňová Téma 29. septembra 2021 0

Biely písací stôl je do pracovného kútika žiadaný. Nie je vyzývavý, dá sa pri ňom plne sústrediť na prácu. Je vylepšený praktickými úložnými priestormi, kde sa dajú odložiť bloky a papiere. Na dizajne je vidieť, že nad ním sedeli  kreatívci. Už letmý pohľad prezradí, že je vyrobený z kvalitných materiálov.  Bude sa vám na ňom pracovať dobre.

Biely písací stôl - navigácia v článku

Písací stôl biely

„Biely písací stôl alebo biely v kombinácii s prírodným drevom je veľmi obľúbený. Hodí sa do čistého bieleho interiéru, alebo na vyváženie farebného,“ povedala architektka Katarína Olexová.

Za posledné roky pribudli na písacích stoloch nenápadné priečinky. Niektoré stoly majú dokonca aj stojany na papiere a spisy. Nemusíte ich tak mať rozložené po zemi, keď s nimi pracujete.

Biely písací stôl – otočte ho v duchu feng šuej

Páči sa vám, keď je pracovný stôl umiestený tak, že sedíte tvárou k stene alebo k oknu? V obývačke, kde máte iba pracovný kútik, sa možno nedá ináč. Ale ak máte samostatnú pracovňu, dajte si poradiť učením feng šuej. Mali by ste mať stôl obrátený tak, aby ste videli na dvere a mali prehľad o dianí v celej miestnosti.

Čítajte aj: Rozkladacie pohovky na spanie -slúžia vo dne v noci

Viac kvalitných pracovných stolov

Lacnejšie pracovné stoly

Zapadá do priestoru foto: pixabay

Zapadá do priestoru
foto: pixabay

Biely písací stôl - Emko je na kreatívne písanie

Biely písací stôl – Emko je na kreatívne písanie

💡 TIP na produkt - Písací stôl s 2 zásuvkami Emko My Writing
Písací stôl s 2 zásuvkami EMKO My Writing | Bonami

Keď pri práci na počítači používame podklady, vzniká neporiadok. Papiere neraz odkladáme aj po zemi. No a teraz je tu stôl, ktorým chce dizajnér obmedziť neporiadok pri tvorivej práci. Krídla stola majú medzery, kam sa dajú zasunúť dokumenty. Máme ich po ruke, a neprekážajú.


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.