Stolík na počítač je multifunkčný – poslúži aj na stolovanie

Minimalistický stolík na počítač

Jana Beňová Téma 4. júla 2021 0

Hľadáte šikovný stolík na počítač? Minimalistický, malý, aby doma neprekážal, alebo stolík do postele? Praktický stôl sa doma vždy zíde. A jeho pridanou hodnotou je pútavý dizajn.

Stolík na počítač - navigácia v článku

Minimalistický stolík na počítač

Pracovné stoly prišli na trh na dizajnových tvarovo zaujímavých nohách. Hlásia sa k minimalizmu, poskytujú veľkú pracovnú plochu či na stolový počítač alebo na notebook.

Našli sme aj stoly do malých bytov, na ktorých využijete každý centimeter na viac funkcií. A aj stôl do postele, na ktorom sa dá pracovať s notebookom alebo raňajkovať.

Stolík na počítač má nenápadné priečinky

Z moderných stolov dýcha jednoduchosť a funkčnosť. Pod doskou mnohým pribudli nenápadné priečinky. Nenápadné preto, že nenarúšajú princíp minimalizmu. Dizajnéri presunuli priečinky horizontálne pod dosku, čím nahradili vertikálne radenie z minulosti. Radi sa hrajú s materiálmi, aby čo najviac slúžii užívateľovi. Priniesli odľahčenú drvostriesku, čím je presúvanie stolíka jednodućhšie.

„Pracovné stoly sú dnes silným dizajnovým partnerom k ostatnému nábytku v obývačke. Kým voľakedy slúžili iba funkčne, dizajnovo boli nepovšimnuté. Tie moderné majú dnes výraznú estetickú funkciu,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová. V minulosti prevažoval názov stolov písacie, dnes pomenovanie pracovné stoly zahŕňa ich širšie využitie.

Čítajte aj: Kancelárske stoličky – pre zdravé a dynamické sedenie

Viac stolíkov na počítač

Dokonalé tvary a materiál

Dokonalé tvary a materiál

Elegantný stolík, ktorý šetrí priestor

Elegantný stolík, ktorý šetrí priestor

💡 TIP na produkt - Stôl s bielou podnožou s doskou z masívneho duba
Stôl s bielou podnožou s doskou z masívneho duba Custom Form Lupe

Môžete ho využiť v malom byte ako kuchynský stôl, pracovný aj na prácu s počítačom, alebo odkladací na vystavenie váz a obrazov.  Využijete na ňom každý centimeter.


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.