Rohový písací stôl ohraničí vás pracovný priestor

Rohový písací stôl je hitom kancelárií

Jana Beňová Téma 28. augusta 2021 0

Máte radi rohový písací stôl? Niekedy ním účelne zaplníte priestor v rohu miestnosti, ktorý je inak nevyužitý. Ak ho otočíte tak, že sedíte čelom k miestnosti, vytvoríte si ohraničený a veľký pracovný priestor. Rohové písacie stoly dávajú viac komformtu a už nie sú iba pre šéfov firiem. Ocenia ich aj študenti.

Rohový písací stôl - navigácia v článku

Rohový písací stôl je hitom kancelárií

Okrem toho, že rohový písací stôl ohraničí váš pracovný priestor, poskytne vám aj miesto na odkladanie dokumentov a spisov. „Aktuálne papiere si môžete odložiť priamo na druhú časť stola a neaktuálne do šuflíka či police,“ hovorí dizajnérka Katarína Olexová.

Voľakedy boli rohové pracovné stoly kráľovským priestorom iba pre manažérov firiem, no dnes ich využívajú zamestnanci, ľudia v homeofficoch a študenti. Dávajú ich aj do kancelárií typu open space. Aj od poriadku na pracovnom stole totiž závisí vaša efektivita.

Rohový písací stôl  nastolí poriadok

Pozrite si nábytok v severskom dizajne a s čistými líniami. Vybrali sme pre vás kusy nábytku z nemeckej a francúzskej kolekcie. Váš pracovný priestor vám umožní udržiavať si poriadok. Už sa žiadne spisy nebudú povaľovať na zemi. Elegantný pracovný stôl sa hodí aj do domácej pracovne.

Čítajte aj: Kancelárske kreslá na pracovné pohodlie

Viac pracovných stolov

Písací stôl je v každej domácnosti i kancelárii

Písací stôl je v každej domácnosti i kancelárii


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.