Elektrický odžmolkovač a ďalší pomocníci do domácnosti

Elektrický odžmolkovač obnovuje tkaniny foto: pixabay

Jana Beňová Téma 14. novembra 2021 0

Elektrický odžmolkovač patrí k praktickým pomôckam, ktoré sa oplatí mať doma poruke. Obľúbený starý sveter môže vyzerať ako nový a staršia obnosená sukňa tiež nebude na vyhodenie. Vybrali sme aj iných pomocníkov do domácnosti ako rozbočovač, domácu skartovačku či svietidlá so snímačom pohybu.

Elektrický odžmolkovač - navigácia v článku

Elektrický odžmolkovač obnovuje tkaniny foto: pixabay

Žmolky na oblečení, dekách či obliečkach vznikajú používaním a praním. Odžmolkovač hravo odstráni žmolky, čím tkanina získa iný look. Prístroj fičí na baterky, alebo ho môžete zapojiť do siete.

Točí sa ako vejár, zhltne a odsekne žmolky. Tie padajú do zásobníka, ktorý treba z času na čas vyčistiť. Žmolkovače majú dobré ohlasy od užívateľov, že pracujú dobre.

Elektrický odžmolkovač nie je jediný pomocník

Rozbočovač  – vám zorganizuje predlžovacie káble na pripojenie iných zariadení. Má 5 zásuviek na elektrinu a aj detskú poistku. Tvar farebnej kocky vyzerá dizajnovo dobre.

Svetlá so snímačom pohybu  – vám osvetlia povedzme schody, chodník či cestu do 30 metrov. Sú 3, a keď sa jedno z nich aktivuje snímačom pohybu, automaticky sa oživia všetky.

Domáca skartovačka – rozkúskuje vaše dokumenty na trojmilimetrové rezance. Nemusíte sa obávať, že dôverné informácie si niekto nepovolaný prečíta.

Skladacia stolička – je z ľahkého materiálu. Hodí sa na kúpalisko alebo ako schodík k vysokej skrini.

Čítajte aj: Stierky na okná, čističe na okná – začnite jarné upratovanie

Viac praktických pomocníkov

Sveter je ako nový foto: pixabay

Sveter je ako nový
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.