Magnetická tabuľa na stenu – dôležité na očiach

Ozdobné magnetky na vašu nástenku foto: pixabay

Jana Beňová Téma 8. júla 2021 0

Trendom je také vybavenie kancelárií, aby pomáhalo zamestnancom. Patrí k nemu aj magnetická tabuľa na stenu. Sú na nej úlohy dňa, dôležité informácie, ktoré by ste mali mať na očiach.

Magnetická tabuľa na stenu - navigácia v článku

Ozdobné magnetky na vašu nástenku foto: pixabay

Tabuľu môžete využiť nielen v kancelárii, ale aj v domácej pracovni, kuchyni, detskej izbe či predsieni. Magnetkami si na ňu prichytíte papiere s odkazmi a plánmi. Ak chcete písať priamo na tabuľu, vyberte si tabuľu s fixkou a zmizíkom, ktorá na tabuli drží cez zabudovaný magnet.

Tabuľa sa dá zavesiť vertikálne i horizontálne. Je vyrobená z matnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá dodáva výrobku noblesu. Niektoré kúsky majú dierky, tie sa dajú využiť na zavesenie predmetov.

Magnetická tabuľa na stenu aj s obrázkami

Magnetické tabule sú aj dizajnovým doplnkom z kvalitného materiálu. Váš príbytok osviežia pestrými dovolenkovými magnetkami i rodinnými fotkami. Väčšia magnetická tabuľa na stenu poslúži aj ako vision board – nástenka vízií. A keď nechcete, aby vaše vízie zobrazené v obrázkoch videli návštevy, prekryte si ju veľkým papierom.

Čítajte aj: Rohový písací stôl ohraničí vás pracovný priestor

Viac magnetických tabúľ


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.