Ochladzovač vzduchu do bytu – ochladia o 3 až 5 stupňov

Keď je treba ochladzovať foto: adobestock

Jana Beňová Téma 26. júna 2021 0

Teplota vonku stúpa a v byte je 28 stupňov Celzia a chcete sa ochladiť.  Skúste ochladzovač vzduchu do bytu. Dokáže efektívne a energeticky úsporne ochladzovať vzduch vo svojom okolí.

Ochladzovač vzduchu do bytu - navigácia v článku

Ventilátor v miestnosti

Ochladzovač najčastejšie využívajú v obývačke alebo v spálni. Dokáže ochladiť miestnosť o 3 až 5 stupňov Celzia a každý stupeň je cítiť. Ochladí aj väčšie priestory. Treba pravidelne vymieňať nádobku s ľadom, tak po dvoch hodinách. Pracuje tak, že vodný filter nasýti vzduch vodnou parou. 

Vzduch aj vyčistí a zvlhčí. Funguje totiž aj na princípe čističky vzduchu a zvlhčovača. Dá sa ľahko sťahovať z izby do izby, aj po kolečkách. Má niekoľko režimov i intenzity prúdenia vzduchu.

Ochladzovač vzduchu do bytu alebo mobilná klimatizácia?

Aký je rozdiel medzi ochladzovačom a mobilnou klimatizáciou? Ochladzovač ochladí vzduch o niekoľko stupňov, ale nepotrebuje hadicu na odvod tepla, mobilná klíma ho chladí oveľa viac, ale hadicu potrebuje.

Čítajte aj: Ventilátory urobia v teplom byte príjemný vietor

Viac ochladzovačov vzduchu a klimatizácií

Vytvorí lepšiu pohodu v lete aj v zime

Vytvorí lepšiu pohodu v lete aj v zime

Keby sme mali more, tak ochladenie je hračka foto: pixabay

Keby sme mali more, tak ochladenie je hračka
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.