Hliníkový rebrík a teleskopický – pomôžu pri práci

Hliníkový rebrík sa zíde aj na oberačke foto: pixabay

Jana Beňová Téma 27. septembra 2021 0

Chcete umývať okná, vymeniť žiarovku či povysávať pavučinu? Pomôže vám hliníkový rebrík. Ak máte menší byt, tak si zvoľte teleskopický rebrík. Prekvapí vás jeho variabilita a aj dizajn.

Hliníkový rebrík - navigácia v článku

Hliníkový rebrík sa zíde aj na oberačke foto: pixabay

Na rebríku budete o pár schodov bližšie k nebu, no využijete ho prakticky. Dočiahnete povedzme na vrchné police vysokej skrine, aby ste tam mohli upratať. Rebríky hliníkové a oceľové majú veľa dômyslených bezpečnostných prvkov.

Povedzme dvojitý rebrík v tvare áčka ju zvnútra upevnený páskou, ktorá zaisťuje jeho stabilitu. Variabilné schodíky, ktoré nastavujete na rozličnú výšku, uzamknete bezpečnostným prepínačom. Bezpečne sa s nim cítite v domácnosti i v záhrade. Pri maľovaní bytu je lepší rebrík s plôškami, na ktorých stojíte celým chodidlom.

Hliníkový rebrík a teleskopický rebrík

Teleskopický rebrík je vyrobený z odľahčeného hliníka. S jeho tvarom sa dá čarovať. Povedzme v rozloženom stave má výšku 5 metrov, v zloženom iba 1 meter. Môžete ho použiť aj v áčkovom tvare, vtedy meria 2,5 metra. Variabilný rebrík sa ľahko prenáša.

Čítajte aj: Rebrík ako dekorácia – spoznajte jeho všetky funkcie

Viac rebríkov a schodíkov

Ešte viac rebríkov a schodíkov

Hliníkový rebrík využijete pri maľovaní foto: pixabay

Hliníkový rebrík využijete pri maľovaní
foto: pixabay

Oberačka jabĺk na rebríku

Oberačka jabĺk


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.