Kvalitný odšťavovač a mixér na tekuté vitamíny

Kvalitný odšťavovač a máte vitamíny na raňajky foto: pixabay

Jana Beňová Téma 22. septembra 2021 0

Ak chcete mať doma kvalitný odšťavovač, počítajte s tým, že stojí viac.  Odšťavovač s nožmi vám vyrobí zeleninové ovocné džúsy s maximom vitamínov, voňavé omáčky na dochutenie jedál alebo chutné domáce džemy. Jeho výhodou je to, že spracuje ovocie, zeleninu i bylinky bez zvyšku. Na raňajky si dajte čistú šťavu, bohatú na enzýmy.

Odstredivý je zasa špecialista na čerstvé ovocné šťavy, a to bez peny. Pena sa zachytáva vo veku džbána. Oba typy majú zaujímavý retro dizajn, hodia sa do každej kuchyne.

Kvalitný odsťavovač vás udrží fit

Ovocné alebo zeleninové šťavy a drene sú vhodné po športovaní, pri oslabenej imunite, v prevencii pred chrípkou a na dodanie energie na raňajky.

Odšťavovač šnekový zhltne aj jablko

Z ovocia získate v šnekovom odšťavovači šťavu iba s minimálnym množstvom peny. Nemelie sa, ale lisuje. Pri tejto technológii sa dreň automaticky oddelí aj s najjemnejšou dužinou. Výsledkom je 100% džús, bohatý na zdraviu prospešné fytolátky a maximum nutričných hodnôt.

Navyše zachová pravú chuť ovocia a zeleniny. Niektoré odšťavovače majú dostatočne veľký otvor, aby ste do nich mohli hádzať celé kusy ovocia a zeleniny a nezdržiavali sa porciovaním.

Čítajte aj: Mixér na smoothie – lahodná šťava z ovocia a zeleniny

Viac odšťavovačov

Ďalšie šnekové odšťavovače

Na odšťavovanie foto: pixabay

Na odšťavovanie
foto: pixabay

Čisté vitamíny foto: pixabay

Čisté vitamíny
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.