Mixér na smoothie – lahodná šťava z ovocia a zeleniny

Mixéry na smoothie vám pripravia zdravý kokteil foto: pixabay

Jana Beňová Téma 23. októbra 2021 0

Mixér na smoothie vám dodá lahodnú ovocnú a zeleninovú šťavu v každom ročnom období. Ideálna strava na raňajky, aby ste mali energiu počas celého dňa. Smoothie je obľúbený nápoj pre deti a dospelých. Suroviny mixuje tak, že sa v nich zachovávajú výživné látky, vitamíny a minerály.

Mixér na smoothie - navigácia v článku

Mixéry na smoothie vám pripravia zdravý kokteil foto: pixabay

Smoothie je vhodný na prípravu nápojov z čerstvého ovocia a zeleniny. Pripravíte si na ňom aj mliečne koktaily, miešané nápoje, omáčky a detskú výživu. Môžete v ňom zmixovať osviežujúce proteínové nápoje i ľadovú kávu. Svojimi nerezovými nožmi rozmixuje aj tvrdšie potraviny ako je obilie či kocky ľadu, načo má špeciálny program.

Populárne smoothie je dávka vitamínov v tekutej podobe vhodná pre všetkých, čo myslia na svoje zdravie. Veľmi dobre padne pacientom, ktorí nemôžu práve žuť, aby dostali enzýmy.  Rady ju majú tiež detiVýživné koktaily vplývajú na zlepšenie kvality spánku a zotavenie po športovom výkone.

Mixér na smoothie vám pripraví raňajky aj desiatu

Mixovaciu nádobu ľahko z mixéra vyberiete a môžete si ju zobrať so sebou do práce. Je vyrobená z materiálu Tritan, ktorý neobsahuje škodlivú látku BPA, čo je skratka pre bisfenol A.

Tritan je moderný materiál, ktorý je pevný, ale v porovnaní so sklom ľahký. Je odolný voči teplu, neuvoľňuje žiadne škodlivé látky do vášho nápoja či pokrmu. Jeho ďalšou výhodou je odolnosť proti rozbitiu a poškrabaniu. Keď vypijete nápoj, mixovaciu nádobu môžete zveriť umývačke riadu.

Čítajte aj: Multifunkčný hrniec ušetrí energiu a varí zdravo

Viac mixérov na smoothie

Oranžová šťava z manga a dyne foto: pixabay

Oranžová šťava z manga a dyne
foto: pixabay

Farebné smoothie foto: pixabay

Farebné smoothie
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.