Luxusné lampy rozžiaria interiér aj bez žiarovky

Luxusné lampy do interiéru

Jana Beňová Téma 30. júna 2021 0

Luxusné lampy dodajú luxusný nádych celému interiéru. A nie jedna, ale hneď 3, 5 alebo rovno 12. Všetky sú navyše spojené do jedného výrobku

Luxusné lampy - navigácia v článku

Luxusné lampy do interiéru

Jedna lampa nie je taká výrazná ako keď sa ich rozsvieti 5 alebo 12 súčasneKlobúky nosia z obyčajného polystyrénu, exotického ratanu i bambusu, keramického mramoru alebo z trblietavých kryštálov. Lampy sú zasadené do oceľového rámu, ktorý pripomína policu.

„Tieto kúsky v interiéri zažiaria. Sú to dizajnové kúsky, ktoré výrazne dotvoria priestor. Tie výraznejšie sa viac hodia k jednofarebnému, menej pestrému zariadeniu,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Luxusné lampy ako doplnok

Luxusné lampy sú výrazným doplnkom do moderného interiéru. Tieto sú ako korále spojené v náhrdelníku. Dodajú vám viac svetla a viac ozdobia. Hodia sa do obývačky, alebo aj do spálne. Svetlo prispieva k psychickej pohode.

Čítajte aj: Nástenné hodiny do obývačky – prinesú dizajn

Viac luxusných lámp

Elegantné lampy za nižšiu cenu


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.