Stolové lampy na písací stôl – osvetlite si pracovný život

Stolové lampy na písací stôl vyzerajú elegantne

Jana Beňová Téma 13. júna 2021 0

Stolové lampy na písací stôl sú nevyhnutné pre zdravie vašich očí. Nemali by chýbať na domácom pracovnom stole, aj keď ho nepoužívate na homeoffice nepretržite. Centrálne svietidlo miestnosť nikdy tak dokonale neosvetlí.

Stolové lampy na písací stôl - navigácia v článku

Stolové lampy na písací stôl vyzerajú elegantne

Vybrali sme pre vás dizajnové kúsky, ktoré osviežia aj váš interiér. Väčšina pochádza z tvorivej dielne holandskej firmy Zuiver. Táto značka sa prezentuje tým, že veľmi rýchlo reaguje na trendy súčasnosti.

Jej výrobky sú šťavnaté, mladé a originálne. Jej rukopis poznajú v 50-tich krajinách sveta. Dizajnéri svoju otvorenosť súčasnosti deklarujú tvorbou priamo v showroome.

Stolové lampy na písací stôl sú originálne

„Lampy na písací stôl majú regulovateľné rameno, ktoré sa dá nastaviť na potrebnú výšku. Kým v minulosti boli ramená vyrobené z ocele a plastu, v holandskej kolekcii sú z dreva, alebo dokonca z recyklovaného dreva. To dodáva výrobku aj symbolický pocit tepla,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Výhodou stolových lámp je, že sú nadčasové a teda nevyjdu z módy o pár rokov. Nehrozí ich opotrebovanie, kupujete ich raz za život.

Tienidlo stolovej lampy si môžete otočiť aj hore nohami. Môžete sa hrať a tak si osvetľovať svoj život.

Čítajte aj: Stolové lampy osvetľujú len časť izby, ale zmenia ju celú

Viac krásnych stolových lámp

Stolová lampa na pracovný stôl má rameno z dreva

Stolová lampa na pracovný stôl má rameno z dreva

Očarujúca stolová lampa vo farbe medi

Očarujúca stolová lampa vo farbe medi


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.