Vianočné svetelné dekorácie vytvoria milú atmosféru

Vianočné svetelné dekorácie - alternatívny stromček foto: pinterest

Jana Beňová Téma 3. júla 2021 0

Hľadáte milé vianočné svetelné dekorácie? Jemné ako snehová vločka, trblietavé ako mesiac. Dodávajú teplé svetlo sviatočnému stolu, páčia sa nielen deťom, ale aj dospelým. 

Vybrali sme ich pre vás. Tie najkrajšie svietiace reťaze od Švédov vám pripomenú, že chvíle s blízkymi sú sviatočné. Práve severania majú Vianoce spojené s blikaním tisícich svetielok, ktoré obmotali a vyvešali, kde sa dalo. Okolo stola, na schodisko, na okná či skrine. Je to tradícia, ktorú si nedajú vziať.

Čoraz viac sú populárne závesné hviezdy, od miniatúrnych po niekoľkometrové.  Aj stoly môžu byť ozdobené stojacími ozdobami – anjelmi alebo vločkami. Vianoce kričia z každého kúta.

Vianočné svetelné dekorácie – alternatívny stromček

Práve zo severskej produkcie pochádza obdoba vianočného stromčeka, ktorá iba kopíruje jeho siluetu. Vyrobili ju  z dreva, ocele, medi a iných materiálov. Je ľahká a jednoducho sa premiestňuje.

Opriete ju o stenu alebo okno, je rovnako rozsvietená a ozdobená ako klasická jedlička. Takýto kúsok vám urobí dokonalé Vianoce. Je vhodný do menších bytov a priestorov, kde by bola veľkosť živého alebo umelého stromčeka nekomfortná a nepraktická.

Čítajte aj: Vianočné vykrajovačky – pripravte si sladké sviatky

Viac vianočných svetelných dekorácií

Svetlo vytvorí príjemnú atmosféru foto: pixabay

Svetlo vytvorí príjemnú atmosféru
foto: pixabay

Náš favorit – odporúčame

Našim favoritom je Stojacia LED svietiaca dekorácia Markslöjd Borken. Ušetrí priestor, vyčaruje sviatočnú náladu, je nežný, aj keď je z kovu. Má vločky, srdiečka i hviezdy a slávnostné svetlo. A najmä nezaberie veľa miesta, takže je vhodná do malého bytu

Nezaberie veľa miesta

Nezaberie veľa miesta


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.