Svetelné dekorácie – teplé svetlo rozdávajú celý rok

Svetelné dekorácie oživia interiér

Jana Beňová Téma 11. júla 2021 0

Chcete si spríjemniť bývanie? Poslúžia vám na to kvety, sviečky alebo svetelné dekorácie. Svetelné dekorácie už dávno nie sú iba na Vianoce, urobia vám príjemnú atmosféru po celý rok.

Svetelné dekorácie - navigácia v článku

Svetelné dekorácie oživia interiér

Lampáše sú tradičné, nechýbali u našich predkov na stole v žiadnom období.  Sú súčasťou ľudového zvykoslovia. Na tie, ktoré si dnes môžete kúpiť, by naši predkovia s prekvapením pozerali.

Namiesto sviečky v nich svietia malé svetielka – ledky, spájajú tradičné s moderným. Ich teplo je však rovnako príjemné, regeneruje, uvoľňuje a oslobodzuje.

Svetelné dekorácie milujú deti

Veľmi originálne sú svetelné ozdoby ako je hviezda na okno alebo na stenu. Niektoré majú šírku alebo výšku takmer meter, takže sú výrazné. Najväčší obdivovatelia svetelných dekorácií sú deti. Nočná led lampa v tvare motýľa či  koňa, ktorá svieti večer, keď deti zaspávajú, mení farby a odháňa strašidlá.

Pre deti i dospelých sú aktraktívne svietiace reťaze, ktoré môžu svietiť po celú zimu, na Vianoce, ale aj na výnimočné rodinné sviatky. Ľahko sa zložia do škatule a uskladňujú.

Čítajte aj: Vianočné svetelné dekorácie vytvoria milú atmosféru

Viac svetelných dekorácií

Teplé svetlo lampáša

Teplé svetlo lampáša


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.