Závesné svietidlá do obývačky svietia ako slnko

Závesné svietidlo do obývačky, detail

Jana Beňová Téma 29. júna 2021 0

Keď sa objaví dúha, všetci sa pozerajú hore. Keď máte doma štýlové svietidlo, hostia sa budú pozerať tiež hore. Závesné svietidlá do obývačky sú zážitkom, ktorý si treba vychutnať. Prispievajú k nášmu oddychu a pocitu

Závesné svietidlá do obývačky - navigácia v článku

Závesné svietidlo do obývačky, detail

Štýlové svietidlo značky Kare Design má svoj charakteristický rukopis. Spája svieže klobúky s nostalgickými rozličných materiálov a tvarov. Výsledok je harmonický a krásny.

Svietidlá sú typicky obývačkové, hodia sa priamo nad jedálenský stôl alebo nad konferenčný stolík, ktorý ozdobia. Praktické sú najmä preto, že sa dá nastavovať ich výška.

Závesné svietidlá do obývačky

Svietidlo v tvare gule je nadčasové, dizajnéri sa hrajú s motívom slnka a mesiaca. Na trh priniesli dizajnové kúsky, ktoré sú zároveň aj cenovo dostupné.

Okrem gule letia aj kovové rebrami naznačené tvary lampášov, ktoré majú industriálny nádych. Veľmi obľúbené sú aj svietidlá s drahými kameňmi, ktoré sa používajú v liečiteľstve. Striedajú sa na nich mnohé materiály: plast, kov, železo a čoraz viac sa používa zlatá farba.

V obývačke zvyčajne používame viacero druhov svietidiel, okrem závesných aj stojacie, ktoré presvetlia napríklad kút miestnosti, ktorý tak bude vhodný na čítanie.

Čítajte aj: TV kreslo je pohodlné, ale aj šikovné

Viac závesných svietidiel do obývačky

Ďalšie krásne závesné svietidlá


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.