Ventilátory urobia v teplom byte príjemný vietor

Stará sa o našu tepelnú pohodu foto: adobestock

Jana Beňová Téma 24. júla 2021 0

Vonku vystrája horúčava. Máte pocit, že vo vnútri vzduch stojí a že je to na nevydržanie. Majte preto pripravený ventilátor. Vybrali sme pre vás ventilátory od najmenších kusov po najväčšie.

Ventilátory - navigácia v článku

Čierny ventilátor v kuchyni

Najmenší stolový ventilátor je dobrou zálohou na teplé leto, keď v byte chýba klíma. Poslúži vám najviac vtedy, keď sa zdržiavate na jednom mieste, napríklad sedíte za pracovným stolom alebo varíte pri kuchynskej linke.

Na výber máte lacnejší plastový alebo drahší nerezový. Moderné ventilátory majú tichý chod, otočnú hlavu s nastaviteľným sklonom a sami si zvolíte rýchlostný stupeň.

Stojanový ventilátor urobí väčší vietor, ktorý vás osvieži v sparných dňoch. Vetrák má nastaviteľnú výšku aj sklon, otočnú hlavu, 3 rýchlostné stupne a osciluje okolo svojej osi.

Ventilátory sú aj netradičné

Okrem klasických druhov je aj výzorovo zaujímavý a priestorovo úsporný ventilátor s ultra tenkým dizajnom. Má diaľkové ovládnie pre váš komfort a sedem režimov.

Ďalší využíva port USB prenosného či stolného počítača, takže na jeho spustenie nie je nutná elektrická zásuvka. Ventilátor je možné použiť kdekoľvek, a to po pripojení k nabíjačke. 

Čítajte aj: Ochladzovač vzduchu do bytu – chladnejšie o 3 až 5 stupňov

Viac ventilátorov

Biely ventilátor v kuchyni

Ventilátory v horúčavách ocení každý
foto: adobestock


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.