Podnos do postele na rannú voňavú kávu

To je pohodlie foto: pixabay

Jana Beňová Téma 31. júla 2021 0

Prijali by ste podnos do postele, na ktorom si vychutnáte raňajky? Niekedy si treba vyskúšať aj takéto pohodlie. Na raňajky na lôžku môžete prípadne použiť aj stolík na notebook.

Podnos do postele - navigácia v článku

To je pohodlie foto: pixabay

Podnos na nožičkách sa doma zíde na viac účelov. Keď chcete partnera prekvapiť a priniesť mu toasty s kávou do postele. A keď nie partnerovi, tak sami sebe. Podnos môžete využiť v lete na obed na trávniku alebo pri vlastnom bazéne.

Keď vás trápi chrípka, potíte sa pod paplónom a dobre vám padne horúci čaj na podnose v posteli. Keď si vychutnávate kávu pred televízorom, tiež. Alebo v podnájme, keď nemáte kuchynský stôl.

Podnos do postele je famózny antikovaný

Niektoré kúsky sú antikované, čím výrobca dosiahol kovový efekt. Hodia sa ako solitéry, alebo zapadnú do vintage štýlu. Majú väčšinou zvýšený okraj, aby z neho nevypadli natrúsené omrvinky alebo sa z neho nevyliala káva. Niektoré sa dajú zložiť, čím pri skladovaní nezaberú veľa miesta. Vybrali sme aj serírovacie tácky bez nožičiek.

Čítajte aj: Servírovacia tácka z dreva má krásne prírodné kresby

Viac podnosov a táciek

Podnos do postele na výdatné a pohodlné raňajky foto: pixabay

Podnos do postele na výdatné a pohodlné raňajky
foto: pixabay

Raňajky v posteli foto: pixabay

Raňajky v posteli
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.