Poháre na vodu a nealko – doprajte si letné osvieženie

Pohár na vodu vždy poruke foto: pixabay

Jana Beňová Téma 21. októbra 2021 0

Letné osvieženie v podobe čistej vody. Ako ju podávate? Vybrali sme pre vás poháre na vodu a nealkoholické nápoje. Servírovanie vody nemusí byť nudné. Pozrite si s nami poháre na nealko, ktoré majú štýl.

Poháre na vodu - navigácia v článku

Pohár s priezračnou vodou a kockami ľadu na čiernom pozadí

Letné osvieženie ponúknite v kvalitných pohároch na vodu s jednoduchým dizajnovým telom. Sú vhodné na bežné i sviatočné stolovanie. Vyberte si tvar, ktorý sa vám páči – do véčka, účka, óčka. A ešte sa rozhodnite, či vyvýšené na stopke alebo bez stopky. Servírujete v nich obyčajnú odstátu vodu, minerálku, džús, ovocné a zeleninové šťavy.

Poháre Authentis Casual Spiegelau sú z bezolovnatého krištáľového skla. Výrobca vyzdvihuje odolnosť voči rozbitiu. Kvalita je podložená testami – po 1500 cykloch v umývačke sú ako nové. Tajomstvo kvality je v technológii. Vo výrobe prechádza roztavené sklo takzvanými poplatinovanými trubicami.

Poháre na vodu očaria jednoduchosťou

Pozrite si dômyselnú jednoduchosť dánskych pohárov Stelton. Tieto poháre na vodu majú čistý škandinávsky dizajn a minimalizmus, ktorých tvar si zamilujete.  Odmietajú extravaganciu a prinášajú rozmanité tvary plné očarujúcej jednoduchosti.

Čítajte aj: Mixér na smoothie – lahodná šťava z ovocia a zeleniny 

Pozrite si aj tieto poháre

Na letné osvieženie plné poháre s malinovkou

Na letné osvieženie foto: adobestock


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.