Luxusné sedačky – dostanete viac pohodlia a radosti

Luxusné sedačky

Jana Beňová Téma 8. júla 2021 1

Luxusné sedačky vám ponúkajú viac. Zdravé sedenie pre vašu chrbticu, dobrý pocit  a naozajstný relax. Kreatívny dizajn od tých, ktorí majú talent. Kvalitné poťahy, ktoré prešli testami a naozaj niečo vydržia. Matrace vyplnené kvalitnou penou. Odolné tvrdé drevo a kvalitné spracovanie.  

Luxusné sedačky - navigácia v článku

Luxusné sedačky

Keď sú sedačky označené ako vysoko odolné, prívlastok je terminus technicus. Výrobky prechádzajú Martindale testom.

Je to test, pri ktorom sa normovaný plstený kotúč otáča na textílii, až urobí dieru. Počet otáčok sa vyjadruje v číslach. Hodnota od 45 000 znamená vysokú odolnosť. Niektoré sedačky majú až 100 000 hodnotu Martindale, čo znamená, že sú extrémne odolné.

Luxusné sedačky – nepodceňte dizajn

Sedačky majú nekonvenčný dizajn, niektoré s nádychom retra. Všimnite si, že u francúzskych sedačiek je dizajn vypilníkovaný.

„Aj dizajn je dôležitý, mal by byť svieži a nadčasový. Zbytočne by vám poťah vydržal desiatky rokov, keď sa vám už dizajn sedačky nebude páčiť,“ povedala architektka Katarína Olexová. Kúsky od svetových lídrov v nábytku sú veľmi príjemné na dotyk. Budete sa ich radi dotýkať.

Čítajte aj: Pohodlné kreslá – ušiak i patchwork na dokonalý relax

Viac luxusných sedačiek


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre

Dobrý deň prajem, veľmi sa mi páči sedacia súprava, krémovej farby . Skôr by som chcela mať sedaciu súpravu 3 + 1 + 1. Orientačná cena ? Ďakujem pekne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.