Pohovka do kuchyne – minimalistická, variabilná či retro?

Pohovka do kuchyne je dobrý nápad

Jana Beňová Téma 23. septembra 2021 0

Pohovka do kuchyne je dobrý nápad vtedy, keď máte väčšiu kuchyňu. Sedačka by mala byť ďalej od kuchynskej linky, aby sa neznečistila pri varení. Kuchynská sedačka tak môže byť aj náhradným lôžkom pre návštevy.  

Pohovka do kuchyne - navigácia v článku

Pohovka do kuchyne je dobrý nápad

„Pamätám si z detstva pohovku v kuchyni. Tam sme voňali jedlá nášho detstva. Kuchyňa so sedačkou mala čaro a mám ju aj dnes v oveľa menšej kuchyni,“ povedala nám kamarátka Johanka.

Pohovka prispieva k tomu, že v kuchyni je živo. Deti sa tam rady zdržiavajú aj kvôli pohodliu. Majú si kde sadnúť i ľahnúť, intenzívnejšie vnímajú vôňu kuchyne a sú blízko mamy. Myslíte si, že v kuchyni sa pohovka viac znečistí ako v obývačke? Keď budete jedávať len za kuchynským stolom, tak nie.

Pohovka do kuchyne – aké kúsky si vybrať

„Vybrali sme minimalistické kúsky, retro a napokon variabilnú pohovku Karup. K vidieckemu štýlu kuchyne by som dala retro sedačku, k ultra modernej skôr minimalistickú, k hravej farebnej kuchyni s miešaním štýlov variabilnú,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová. Ako dodala, závisí to od konkrétneho dizajnu tej-ktorej kuchyne.

 Čítajte aj: Koberec do kuchyne dodáva pocit tepla

Viac kvalitných pohoviek

Lacnejšie pohovky

Náš favorit

Našim favoritom je Rozkladacia pohovka Karup. Variabilný kúsok, z ktorého vytvoríte leňošku aj posteľ. Tri v jednom. 

Štýl japonskej postele

Štýl japonskej postele


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.