Sady príborov – ak chcete štýlové stolovanie

Sady príborov foto: pixabay

Jana Beňová Téma 21. júna 2021 0

Nové sady príborov zmenia obyčajnú chvíľu na slávnostnú. Príbory Dubost, BergHOFF či Vialli Design sú výsledkom remeselnej tradície a moderného dizajnu. Stolovanie s nimi má punc výnimočnosti. Pri štýlovom stolovaní s nimi nejde len o nasýtenie sa, ale aj o spoločenský rozmer.

Sady príborov - navigácia v článku

Sady príborov foto: pixabay

Francúz Jean Dubost a jeho rovnomenná značka je symbolom špičkových príborov. Továreň založil jeho starý otec v roku 1920. Jean ju síce vybavil modernými technológiami, no ponechal ručnú výrobu príborov. Remeselne vyrobené produkty majú pridanú hodnotu a zákazníci ju vedia náležite oceniť.

Sady príborov sú nenápadné i nápadné

Aj značka BergHOFF podporuje tézu, že stolovanie je spoločenským základom. Prichádza z minimalistickými príbormi s vysokým leskom. Opakom je firma Vialli Design, ktorá má zasa dizajnom i farbou nápadné príbory. Rúčky sú farebné – červené či žlté a majú vlnitý tvar.

Čítajte aj: Kuchynské nože sú aj z exotického bambusu

Viac kvalitných príborov

S ktorým príborom si toto jedlo vychutnáte? foto: pixabay

S ktorým príborom si toto jedlo vychutnáte?
foto: pixabay

Príbory patria k stolovaniu foto: pixabay

Príbory patria k stolovaniu
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.